Trening personalny online

Trening personalny i dieta online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą ćwiczyć w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Piszesz do nas wiadomość lub zamawiasz pakiet nie ruszając się sprzed komputera. Przeprowadzamy z Tobą wywiad, wypełniasz formularz zdrowotny i w zamian otrzymujesz przygotowany dla Ciebie plan treningowy oraz dietetyczny. Spersonalizowana dieta uwzględnia Twoje preferencje i ograniczenia. Twoje cele modyfikujemy wraz z czynionymi przez Ciebie postępami. Dodatkowo otrzymujesz wskazówki i filmy instruktażowe dotyczące poprawnego wykonywania zadanych ćwiczeń. Godzina i miejsce treningu zależy tylko od Ciebie.
FIT360

Konsultacje online w pakiecie

Wybierz trening lub plan treningowy i dietetyczny online stworzony tylko dla Ciebie. Wspólnie konsultujemy Twoje cele i dbamy o ich realizację na kolejnych etapach Twojej drogi do celu.

Treningi personalne i trener personalny online – cena

Opieka trenerska i dieta online

1 miesiąc
PLN200
Bierzemy pod uwagę Twoje cele i możliwości
 • Indywidualne podejście
 • Spersonalizowana dieta
 • Plan treningowy
 • Filmy instruktażowe z ćwiczeniami
Zamawiam

Opieka trenerska i dietetyczna online

3 miesiące
PLN540
Trening online - ćwicz tak jak lubisz
 • Stały kontakt
 • Indywidualny plan dietetyczny
 • Spersonalizowany program treningowy
 • Filmy instruktażowe z opisem ćwiczeń
Zamawiam

Treningi grupowe online

Zamknięta grupa na Facebook'u
PLN120
@Trening domowy z Kasią
 • Trenujesz na żywo 2 razy w tygodniu
 • Pakiet to 9 treningów live
 • Ćwiczysz bez wychodzenia z domu
 • Korzystasz też z zapisanych treningów
Dołącz

Trening online

1 godzina
PLN160
Trening personalny online
 • Łączymy się online
 • Trenujesz pod naszym okiem
 • Bezpieczny trening w Twoim domu
 • Godzina tylko dla Ciebie
Kontakt

Trening personalny online - pakiet 5

5 treningów = 5 godzin
PLN750
Trening online - ćwicz tak jak lubisz
 • Trening przeprowadzamy online
 • Potrzebujesz tylko kamerki
 • Dbamy o Twoje bezpieczeństwo
 • Trenujesz w swoim tempie
Kontakt

Trening online - pakiet 10

10 treningów = 10 godzin
PLN1390
Trenujemy online o ustalonej godzinie
 • Odległość nie ma znaczenia
 • Wspólnie osiągamy Twoje cele
 • Konkretny plan i cele
 • Bezpieczny trening w Twoim domu
Kontakt
Zobacz, co zyskasz z naszym planem lub trenując z trenerem personalnym online

Korzyści treningu personalnego online

Zyskujesz zdrowie, czas oraz możliwość elastycznego zarządzania swoim osobistym planem treningowym. Możesz trenować z trenerem personalnym online lub według własnego programu ćwiczeń.

Twój trener personalny online

Kasia Baraniak

Jestem trenerem personalnym i instruktorem fitness z wieloletnim doświadczeniem.
Z pasji do sportu i ruchu zostałam instruktorem fitness już ponad 10 lat temu. Mimo codziennej pracy w biurze, wieczorami uwalniałam emocje w sali fitness, prowadząc zajęcia grupowe. Z czasem kolejne szkolenia uświadamiały mi, że to coś, czemu chcę oddać całą siebie. Zostałam trenerem personalnym, żeby jeszcze bardziej skupić się na pomocy ludziom, którzy dążą do zdrowia, świetnej formy i smukłego, gibkiego ciała, aby móc w pełni cieszyć się życiem.
Kasia Baraniak trener personalny w Poznaniu
Paweł Baraniak trener personalny

Paweł Baraniak

Trener Personalny i Instruktor siłowni
Jestem trenerem personalnym i instruktorem siłowni z dużym doświadczeniem w sporcie. Różne formy treningowe pozwalają mi ustalać ciekawe zestawy ćwiczeń. Dzięki dokładnemu wywiadowi i formularzom zdrowotnym, każdy plan treningowy jest rozwiązaniem dedykowanym tylko Tobie, zakłada realizacje realnych celów i bierze pod uwagę Twoje słabsze strony.

Najnowsze wskazówki do treningu online

Trening

Rozciąganie – czy warto?

 • 26 maja, 2023

Jako dziecko niezbyt lubiłem rozciąganie, dziś jednak wiem jak istotnym elementem treningu jest stretching. Na co dzień często spotykam osoby, dla których dotknięcie palcami do podłogi jest wielkim problemem, a…

Trening

NEAT – spontaniczna aktywność fizyczna

 • 1 listopada, 2022

NEAT, czyli mówiąc najprościej spontanicznie podejmowana aktwyność. Co to właściwie jest? Siedzący tryb życia, praca biurowa, najczęściej wybierany środek transportu – samochód. Jedyna aktywność fizyczna to ta w sklepie spożywczym…

Trening

Trening dla dzieci

 • 6 lutego, 2021

Trening dla dzieci i młodzieży to istotny element rozwoju. Podczas nauki w domach niejednokrotnie wydaje Ci się, że Twoje dziecko się mało rusza? Lekcje wychowania fizycznego polegają na zleceniu kilku…

Trening

Trening dla otyłych

 • 30 grudnia, 2020

Trening dla otyłych wymaga właściwego podejścia i sporej dawki wiedzy. Osoby, które cierpią z powodu otyłości i nadwagi zanim rozpoczną swoją przygodę z aktywnością fizyczną muszą dokładnie zaplanować swoją drogę…

Trener personalny online

Trener personalny online to osoba, która poprowadzi Cię w stronę wymarzonej sylwetki. i sprawi, że ta droga będzie mniej skomplikowana. Dzięki nawiązaniu z nim współpracy zyskujesz nie tylko opiekę pod względem ćwiczeń fizycznych, ale także oparcie i pomocną dłoń w osobie, która kiedyś była w tym samym miejscu co Ty teraz. Trener personalny online to gwarancja rozwiania wszelkich wątpliwości oraz tańsza alternatywa do trenera personalnego na modnej siłowni. Bazując na jego doświadczeniu i wiedzy, kierując się Twoimi preferencjami i trybem życia, szybko nauczysz się wykonywać trening fizyczny w domu oraz wspólnie ułożycie plan działania na najbliższy czas. Dobry trener personalny online zadba nie tylko o Twoją sprawność fizyczną, ale też pomoże w ułożeniu indywidualnej diety, która dodatkowo będzie wspierać zrzucanie kilogramów lub budowanie masy mięśniowej i modelowanie sylwetki. Dzięki dostępowi do jego wiedzy online, szybkiej e-komunikacji, wątpliwości dotyczące zdrowego trybu życia szybko zostaną rozwiane, a w ich miejsce pojawią się skuteczne rozwiązania.

Rozpocznij współpracę!

Plan treningowy

Pomożemy ustalić skuteczny plan treningowy. Kolejna tabelka, metoda prób i błędów i nadal nic? Nie wiesz jak zacząć dążyć do wymarzonej sylwetki, a czas wciąż upływa? Inni spełniają swoje marzenia, a Ty nadal stoisz w miejscu? Spróbuj wprowadzić w swoje życie profesjonalny plan treningowy, a już wkrótce zobaczysz, że aktywność fizyczna może być przyjemna i stać się nie tylko udręką, a sposobem na życie. Wiemy, że każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Nie każdy może pozwolić sobie na taką samą ilość czasu spędzonego na wysiłku fizycznym, dlatego my nie powielamy schematów i nie stosujemy metody kopiuj-wklej. Stawiając na nasz plan treningowy możesz być pewny, że będzie on w pełni dopasowany do Twojego stylu życia oraz osobistych preferencji. Nie chcemy iść na łatwiznę, bo wiemy, że szybciej i lepiej dojdziemy do celu mając konkretny oraz dobrze zaplanowany plan treningowy. Zdrowa dieta, regularne ćwiczenia oraz zrezygnowanie z kilku przyzwyczajeń – pozwól, że pomożemy Ci w oczyszczeniu głowy i zmotywujemy do działania.

Rozpocznij współpracę online!

Prowadzenie online trener

Prowadzenie przez trenera online może być równie skuteczne jak standardowa forma współpracy. Twoja przygoda z aktywnością fizyczną trwa już jakiś czas, ale wciąż nie wiesz, czy efekty, jakie osiągnąłeś są adekwatne do ilości godzin spędzonych na siłowni? Skorzystaj z rady niedrogiego eksperta tak jak zrobili to inni pasjonaci sportu i zobacz czy nie popełniłeś gdzieś błędu. Prowadzenie online trener to coraz częstsze rozwiązanie, zwłaszcza w wtedy gdy ogranicza nas budżet lub czas. Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie indywidualne podejście do klienta czy nie chcą bliskiego kontaktu fizycznego z drugą osobą. Dzięki łatwej dostępności do internetu prowadzenie online trener może być na Twoich warunkach – to Ty wybierasz trenera oraz omawiasz z nim kolejne rozwiązania w drodze do wymarzonej formy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz dotrzeć do osób, które najlepiej wiedzą jak skutecznie dążyć do celu. Trening online to idealna opcja dla tych, którzy mają ograniczenia czasowe, a chcą osiągać swe cele bezpiecznie.

Kup teraz!

Trenerzy online

Trenerzy online to dziś coraz częściej poszukiwana alternatywna do standardowych treningów. Decydując się na ćwiczenia w domu, które zaoszczędzają Twój czas oraz zadbają o komfort psychiczny podczas dążenia do idealnej sylwetki warto zasięgnąć rady eksperta i skorzystać z jego doświadczenia. Trenerzy online to sportowi opiekunowie, którzy są coraz częstszą alternatywą dla standardowych trenerów spotykanych na siłowniach. Dzięki pracy w sieci mają dostęp do podopiecznych nie tylko ze swojego regionu Polski czy świata. Ulubiony trener, który był poza zasięgiem, dzisiaj może zostać Twoim trenerem online. Kilometry nie są żadną przeszkodą, a ich wiedza może zostać przekazana w łatwy i przystępny sposób. Trenerzy online prowadzą konsultacje poprzez rozmowy telefoniczne, online (np. Skype) czy wiadomości e-mail. Dzięki łatwej drodze komunikacji zawsze możemy zwrócić się do nich z nurtującym problem – nie musimy czekać do dnia kolejnego, by zadać pytanie.

Twój trening online!

Potrzebujesz konsultacji online?

Szukasz planu treningowego online?
Sprawdź naszą ofertę