Trening personalny online

Trening personalny i dieta online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą ćwiczyć w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Piszesz do nas wiadomość lub zamawiasz pakiet nie ruszając się sprzed komputera. Przeprowadzamy z Tobą wywiad, wypełniasz formularz zdrowotny i w zamian otrzymujesz przygotowany dla Ciebie plan treningowy oraz dietetyczny. Spersonalizowana dieta uwzględnia Twoje preferencje i ograniczenia. Twoje cele modyfikujemy wraz z czynionymi przez Ciebie postępami. Dodatkowo otrzymujesz wskazówki i filmy instruktażowe dotyczące poprawnego wykonywania zadanych ćwiczeń. Godzina i miejsce treningu zależy tylko od Ciebie.
FIT360

Konsultacje online w pakiecie

Wybierz trening lub plan treningowy i dietetyczny online stworzony tylko dla Ciebie. Wspólnie konsultujemy Twoje cele i dbamy o ich realizację na kolejnych etapach Twojej drogi do celu.

Treningi personalne i trener personalny online – cena

Opieka trenerska i dieta online

1 miesiąc
PLN200
Bierzemy pod uwagę Twoje cele i możliwości
 • Indywidualne podejście
 • Spersonalizowana dieta
 • Plan treningowy
 • Filmy instruktażowe z ćwiczeniami
Zamawiam

Opieka trenerska i dietetyczna online

3 miesiące
PLN540
Trening online - ćwicz tak jak lubisz
 • Stały kontakt
 • Indywidualny plan dietetyczny
 • Spersonalizowany program treningowy
 • Filmy instruktażowe z opisem ćwiczeń
Zamawiam

Treningi grupowe online

Zamknięta grupa na Facebook'u
PLN120
@Trening domowy z Kasią
 • Trenujesz na żywo 2 razy w tygodniu
 • Pakiet to 9 treningów live
 • Ćwiczysz bez wychodzenia z domu
 • Korzystasz też z zapisanych treningów
Dołącz

Trening online

1 godzina
PLN150
Trening personalny online
 • Łączymy się online
 • Trenujesz pod naszym okiem
 • Bezpieczny trening w Twoim domu
 • Godzina tylko dla Ciebie
Kontakt

Trening personalny online - pakiet 5

5 treningów = 5 godzin
PLN690
Trening online - ćwicz tak jak lubisz
 • Trening przeprowadzamy online
 • Potrzebujesz tylko kamerki
 • Dbamy o Twoje bezpieczeństwo
 • Trenujesz w swoim tempie
Kontakt

Trening online - pakiet 10

10 treningów = 10 godzin
PLN1290
Trenujemy online o ustalonej godzinie
 • Odległość nie ma znaczenia
 • Wspólnie osiągamy Twoje cele
 • Konkretny plan i cele
 • Bezpieczny trening w Twoim domu
Kontakt
Zobacz, co zyskasz z naszym planem lub trenując z trenerem personalnym online

Korzyści treningu personalnego online

Zyskujesz zdrowie, czas oraz możliwość elastycznego zarządzania swoim osobistym planem treningowym. Możesz trenować z trenerem personalnym online lub według własnego programu ćwiczeń.

Twój trener personalny online

Kasia Baraniak

Jestem trenerem personalnym i instruktorem fitness z wieloletnim doświadczeniem.
Z pasji do sportu i ruchu zostałam instruktorem fitness już ponad 10 lat temu. Mimo codziennej pracy w biurze, wieczorami uwalniałam emocje w sali fitness, prowadząc zajęcia grupowe. Z czasem kolejne szkolenia uświadamiały mi, że to coś, czemu chcę oddać całą siebie. Zostałam trenerem personalnym, żeby jeszcze bardziej skupić się na pomocy ludziom, którzy dążą do zdrowia, świetnej formy i smukłego, gibkiego ciała, aby móc w pełni cieszyć się życiem.
Kasia Baraniak trener personalny w Poznaniu
Paweł Baraniak trener personalny

Paweł Baraniak

Trener Personalny i Instruktor siłowni
Jestem trenerem personalnym i instruktorem siłowni z dużym doświadczeniem w sporcie. Różne formy treningowe pozwalają mi ustalać ciekawe zestawy ćwiczeń. Dzięki dokładnemu wywiadowi i formularzom zdrowotnym, każdy plan treningowy jest rozwiązaniem dedykowanym tylko Tobie, zakłada realizacje realnych celów i bierze pod uwagę Twoje słabsze strony.

Najnowsze wskazówki do treningu online

Trening

NEAT – spontaniczna aktywność fizyczna

 • 1 listopada, 2022

NEAT, czyli mówiąc najprościej spontanicznie podejmowana aktwyność. Co to właściwie jest? Siedzący tryb życia, praca biurowa, najczęściej wybierany środek transportu – samochód. Jedyna aktywność fizyczna to ta w sklepie spożywczym…

Trening

Trening dla dzieci

 • 6 lutego, 2021

Trening dla dzieci i młodzieży to istotny element rozwoju. Podczas nauki w domach niejednokrotnie wydaje Ci się, że Twoje dziecko się mało rusza? Lekcje wychowania fizycznego polegają na zleceniu kilku…

Trening

Trening dla otyłych

 • 30 grudnia, 2020

Trening dla otyłych wymaga właściwego podejścia i sporej dawki wiedzy. Osoby, które cierpią z powodu otyłości i nadwagi zanim rozpoczną swoją przygodę z aktywnością fizyczną muszą dokładnie zaplanować swoją drogę…

Dieta Fitness

Brzuch piwny – jak zrzucić?

 • 2 grudnia, 2020

„Brzuch piwny” to Twój problem? Lubisz piwo? Czujesz potrzebę, aby każdy dzień zakończyć w towarzystwie złotego, chmielnego napoju? Przekąski, słone paluszki i orzeszki w paprykowej posypce to nieodłączni kompani wieczornego…

Trener personalny online

Trener personalny online to osoba, która poprowadzi Cię w stronę wymarzonej sylwetki. i sprawi, że ta droga będzie mniej skomplikowana. Dzięki nawiązaniu z nim współpracy zyskujesz nie tylko opiekę pod względem ćwiczeń fizycznych, ale także oparcie i pomocną dłoń w osobie, która kiedyś była w tym samym miejscu co Ty teraz. Trener personalny online to gwarancja rozwiania wszelkich wątpliwości oraz tańsza alternatywa do trenera personalnego na modnej siłowni. Bazując na jego doświadczeniu i wiedzy, kierując się Twoimi preferencjami i trybem życia, szybko nauczysz się wykonywać trening fizyczny w domu oraz wspólnie ułożycie plan działania na najbliższy czas. Dobry trener personalny online zadba nie tylko o Twoją sprawność fizyczną, ale też pomoże w ułożeniu indywidualnej diety, która dodatkowo będzie wspierać zrzucanie kilogramów lub budowanie masy mięśniowej i modelowanie sylwetki. Dzięki dostępowi do jego wiedzy online, szybkiej e-komunikacji, wątpliwości dotyczące zdrowego trybu życia szybko zostaną rozwiane, a w ich miejsce pojawią się skuteczne rozwiązania.

Rozpocznij współpracę!

Plan treningowy

Pomożemy ustalić skuteczny plan treningowy. Kolejna tabelka, metoda prób i błędów i nadal nic? Nie wiesz jak zacząć dążyć do wymarzonej sylwetki, a czas wciąż upływa? Inni spełniają swoje marzenia, a Ty nadal stoisz w miejscu? Spróbuj wprowadzić w swoje życie profesjonalny plan treningowy, a już wkrótce zobaczysz, że aktywność fizyczna może być przyjemna i stać się nie tylko udręką, a sposobem na życie. Wiemy, że każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Nie każdy może pozwolić sobie na taką samą ilość czasu spędzonego na wysiłku fizycznym, dlatego my nie powielamy schematów i nie stosujemy metody kopiuj-wklej. Stawiając na nasz plan treningowy możesz być pewny, że będzie on w pełni dopasowany do Twojego stylu życia oraz osobistych preferencji. Nie chcemy iść na łatwiznę, bo wiemy, że szybciej i lepiej dojdziemy do celu mając konkretny oraz dobrze zaplanowany plan treningowy. Zdrowa dieta, regularne ćwiczenia oraz zrezygnowanie z kilku przyzwyczajeń – pozwól, że pomożemy Ci w oczyszczeniu głowy i zmotywujemy do działania.

Rozpocznij współpracę online!

Prowadzenie online trener

Prowadzenie przez trenera online może być równie skuteczne jak standardowa forma współpracy. Twoja przygoda z aktywnością fizyczną trwa już jakiś czas, ale wciąż nie wiesz, czy efekty, jakie osiągnąłeś są adekwatne do ilości godzin spędzonych na siłowni? Skorzystaj z rady niedrogiego eksperta tak jak zrobili to inni pasjonaci sportu i zobacz czy nie popełniłeś gdzieś błędu. Prowadzenie online trener to coraz częstsze rozwiązanie, zwłaszcza w wtedy gdy ogranicza nas budżet lub czas. Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie indywidualne podejście do klienta czy nie chcą bliskiego kontaktu fizycznego z drugą osobą. Dzięki łatwej dostępności do internetu prowadzenie online trener może być na Twoich warunkach – to Ty wybierasz trenera oraz omawiasz z nim kolejne rozwiązania w drodze do wymarzonej formy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz dotrzeć do osób, które najlepiej wiedzą jak skutecznie dążyć do celu. Trening online to idealna opcja dla tych, którzy mają ograniczenia czasowe, a chcą osiągać swe cele bezpiecznie.

Kup teraz!

Trenerzy online

Trenerzy online to dziś coraz częściej poszukiwana alternatywna do standardowych treningów. Decydując się na ćwiczenia w domu, które zaoszczędzają Twój czas oraz zadbają o komfort psychiczny podczas dążenia do idealnej sylwetki warto zasięgnąć rady eksperta i skorzystać z jego doświadczenia. Trenerzy online to sportowi opiekunowie, którzy są coraz częstszą alternatywą dla standardowych trenerów spotykanych na siłowniach. Dzięki pracy w sieci mają dostęp do podopiecznych nie tylko ze swojego regionu Polski czy świata. Ulubiony trener, który był poza zasięgiem, dzisiaj może zostać Twoim trenerem online. Kilometry nie są żadną przeszkodą, a ich wiedza może zostać przekazana w łatwy i przystępny sposób. Trenerzy online prowadzą konsultacje poprzez rozmowy telefoniczne, online (np. Skype) czy wiadomości e-mail. Dzięki łatwej drodze komunikacji zawsze możemy zwrócić się do nich z nurtującym problem – nie musimy czekać do dnia kolejnego, by zadać pytanie.

Twój trening online!

Potrzebujesz konsultacji online?

Szukasz planu treningowego online?
Sprawdź naszą ofertę
×