Trening personalny dla mężczyzn Poznań

Trening personalny dla mężczyzn w Poznaniu to różne formy aktywności, które dostosujemy do Twoich oczekiwań. Nareszcie osiągniesz to, co nieosiągalne – kondycję, siłę, proporcjonalną sylwetkę i muskulaturę. Jednocześnie wzmocnisz odporność organizmu i zmienisz stres w dobre samopoczucie. Co więcej zyskasz wewnętrzną motywację oraz przyjemność z każdego treningu.
Zobacz jak osiągniesz maksimum korzyści!
podciąganie na drążku

Trening siłowy

Siła, wydolność, sylwetka.
Zestaw wakacyjny: klatka i biceps? Nie z nami te numery. Rozwiniesz mięśnie całego ciała, dzięki czemu będziesz dumny zdejmując koszulkę na plaży. Zadbamy również o technikę, abyś nie doznał kontuzji!
trening w parach

Trening personalny w parach

Co powiesz na wspólną motywację?
Pozytywną rywalizację z kolegą, koleżanką lub partnerką? Trening personalny w parach zaplanujemy tak, abyście wspólnie osiągnęli maksimum korzyści, widocznych efektów i frajdy. Co więcej podzielicie się kosztami!
Trening personalny w domu Poznań

Trening personalny z dojazdem

Brak czasu nie będzie już wymówką!
Spotykamy się o umówionej godzinie, korzystamy z drobnego sprzętu fitness i przeprowadzamy domowy trening personalny. Nie musisz nigdzie jechać. Komfortowo, wygodnie i skutecznie – dokładnie tak, jak oczekujesz!
bieg do mety

Trening biegowy

Nie mówmy o teorii.
Mamy na koncie wiele biegów na różnych dystansach. Wiemy, że w treningu biegowym liczy się technika i wytrzymałość, ale na pewnym dystansie biegnie się „głową”. Dlatego zadbamy o Twoje wzorce ruchowe oraz motywację, dzięki której pokonasz własne słabości.
ćwiczenie na ból pleców

Ból pleców

Nie jesteś skazany na ból.
Ból pleców? Nie odpuszczaj! Właściwy trening pod okiem trenera personalnego może całkowicie wyeliminować dolegliwości związane z bólem pleców. Aktywacja odpowiednich grup mięśniowych i poprawny trening szybko przyniesie Ci ulgę. Spróbuj i ciesz się życiem bez bólu!
ćwiczenie rozciągające

Stretching

Pokonasz bariery.
Wiele ograniczeń w naszym ciele wynika z przykurczów mięśniowych. Trening rozciągający sprawi, zyskasz gibkość, większą sprawność i zakres ruchu. Program spokojnych ćwiczeń sprawi, że zniwelujesz skutki stresu i zyskasz dobre samopoczucie.
efekty odchudzania

Trening odchudzający

Forma na lata, a nie do lata!
Podczas treningu odchudzającego spalisz tkankę tłuszczową i zbudujesz masę mięśniową. Wypracujesz wymarzoną sylwetkę, a przy okazji zyskasz wytrzymałość i lepsze zdrowie. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom osiągniesz widoczne efekty oraz poczujesz się pewniej w swoim ciele.
trening z początkującym

Trening dla początkujących

Chcesz zacząć ćwiczyć?
To świetnie, ale zrób to mądrze i skorzystaj z pomocy trenera personalnego! Opracujemy dla Ciebie optymalny plan treningu dla początkujących. Jednocześnie zadbamy o Twoje zdrowie i realizację konkretnych celów. Pomożemy zmienić początkową ekscytację w przyjemny nawyk sportowy.
ćwiczenie z power band

Ogólnorozwojowy

Rozwijasz całe ciało.
Pracujesz nad wieloma aspektami swojego ciała. Uwzględniamy Twoje możliwości i ograniczenia. Poprawiasz wszystkie parametry: siłę, wytrzymałość, motorykę i kondycję. Krótko mówiąc personalny trening ogólnorozwojowy pozytywnie wpływa na Twój wygląd, życie i zdrowie.
Zobacz, co zyskasz

Trening personalny dla mężczyzn – korzyści

Trening personalny dla mężczyzn w Poznaniu gwarantuje Ci pakiet konkretnych korzyści. Sylwetka to nie wszystko. Czas na metamorfozę 360!

Twoi trenerzy personalni

Kasia Baraniak

Trener Personalny i Instruktor Fitness.
Trenerem Personalnym zostałam z pasji do sportu oraz chęci pomagania innym. Jestem również trenerem siłowni oraz instruktorem fitness i pilates. Cały czas się rozwijam i pogłębiam wiedzę na szkoleniach i warsztatach, aby móc profesjonalnie i indywidualnie spojrzeć na każdą osobę, która przychodzi do mnie po pomoc. Do treningów podchodzę bardzo prozdrowotnie, biorąc pod uwagę ograniczenia oraz cel treningowy. To Twój czas, trening poświęcony tylko Tobie.
Katarzyna Baraniak trener personalny
Paweł Baraniak trener personalny

Paweł Baraniak

Trener Personalny i Instruktor Siłowni.
Sport od zawsze był ważną częścią mojego życia. Przez wiele lat czynnie trenowałem karate, z czasem dokładając inne formy aktywności jak: brazylijskie jiu-jitsu oraz trening siłowy i biegowy. Na szczęście spotkałem na swej drodze Kasię, która również była zakręcona na punkcie treningów, dlatego mogliśmy wspólnie poświęcić się tej pasji. Często wymieniamy się wiedzą i pomysłami, dlatego Twój trening jest podwójnie przemyślany, abyś osiągnął maksimum korzyści.
Taniej niż myślisz – lepiej niż się spodziewasz

Gdzie trenujemy?

01

W kameralnej salce fitness

Trenujesz w przestronnej salce fitness zlokalizowanej w Poznaniu. Różnorodne ciężary, taśmy TRX, stepy, bosu i wiele innych pozwalają przeprowadzić wszelkie formy treningowe. Bez dodatkowych kosztów.
02

W siłowni

Spotykamy się o umówionej godzinie w wybranej siłowni. Różnorodność sprzętu i obciążeń pozwoli nam przeprowadzić dowolne ćwiczenie– zgodnie z Twoim planem treningowym.
trening personalny w plenerze - Poznań
03

W plenerze

Ruch na świeżym powietrzu to podwójna korzyść. Organizujemy treningi w lesie, parku lub nad jeziorem. Korzystasz ze spersonalizowanego treningu, a dodatkowo dotleniasz organizm.
trening personalny z dojazdem w Poznaniu
04

W domu

Wstań z kanapy i odsuń stół - wystarczy klika metrów kwadratowych i przeprowadzimy efektywny trening z wykorzystaniem ciężaru Twojego ciała oraz drobnych przyrządów fitness. Zaproś nas do siebie!

Trening personalny dla mężczyzn w Poznaniu – ceny

Trening personalny

1 godzina
PLN160
Sprawdź co może dać Tobie trening personalny
 • Trenujesz sam na sam z trenerem
 • Realizujesz swoje cele
 • Doskonalisz technikę
 • Ty ustalasz reguły
Kontakt

Trening personalny – pakiet 5

5 treningów = 5 godzin
PLN750
Policz swoje oszczędności i zobacz co zyskasz
 • Tworzymy Twój plan treningowy
 • Treningi dopasowane w 100% do Ciebie
 • Twoje ograniczenia nie są przeszkodą
 • Na efekty nie musisz czekać długo
Kontakt

Trening personalny – pakiet 10

10 treningów = 10 godzin
PLN1390
Najkorzystniejszy pakiet i maksimum korzyści
 • Konkretny plan Twojej metamorfozy
 • Twoje cele stają się rzeczywistością
 • Treningi będą Twoim nawykiem
 • Masz motywację do działania
Kontakt

Trening personalny z dojazdem

1 godzina
PLN160 /  180
Cena uzależniona od miejsca zamieszkania
 • Trenujesz w swoim domu
 • Oszczędzasz czas
 • To godzina tylko dla Ciebie
 • Zyskujesz formę nie wychodząc z domu
Kontakt

Trening personalny w parach

1 godzina
PLN180
Zyskujesz motywację i dzielisz koszty
 • Spędzasz miło czas z bliską osobą
 • Podwójna motywacja
 • Świetna zabawa i kondycja
 • Razem budujecie formę
Kontakt

Opieka online - 1 miesiąc

Plan treningowy + dietetyczny online
PLN200
Plan tylko dla Ciebie pod kontrolą trenera
 • Plan treningowy stworzony dla Ciebie
 • Filmy wraz z opisem ćwiczeń
 • 7 dniowy jadłospis
 • Konsultacja z trenerem online
Kontakt
Postępy na okrągło

Trening personalny dla mężczyzn w Poznaniu 360

Wspólnie pracujemy zgodnie z naszą filozofią 360. Właściwie dobrane treningi i dieta z każdym dniem przybliżają nas do Twoich celów.

Nowości – trening personalny dla mężczyzn Poznań

Trening

Rozciąganie – czy warto?

 • 26 maja, 2023

Jako dziecko niezbyt lubiłem rozciąganie, dziś jednak wiem jak istotnym elementem treningu jest stretching. Na co dzień często spotykam osoby, dla których dotknięcie palcami do podłogi jest wielkim problemem, a…

Trening

NEAT – spontaniczna aktywność fizyczna

 • 1 listopada, 2022

NEAT, czyli mówiąc najprościej spontanicznie podejmowana aktwyność. Co to właściwie jest? Siedzący tryb życia, praca biurowa, najczęściej wybierany środek transportu – samochód. Jedyna aktywność fizyczna to ta w sklepie spożywczym…

Trening

Trening dla dzieci

 • 6 lutego, 2021

Trening dla dzieci i młodzieży to istotny element rozwoju. Podczas nauki w domach niejednokrotnie wydaje Ci się, że Twoje dziecko się mało rusza? Lekcje wychowania fizycznego polegają na zleceniu kilku…

Trening

Trening dla otyłych

 • 30 grudnia, 2020

Trening dla otyłych wymaga właściwego podejścia i sporej dawki wiedzy. Osoby, które cierpią z powodu otyłości i nadwagi zanim rozpoczną swoją przygodę z aktywnością fizyczną muszą dokładnie zaplanować swoją drogę…

Porozmawiajmy o Twoim treningu.

Napisz lub zadzwoń i do dzieła!
Umów się na spotkanie!