Dieta online

Dzięki naszym dietom online zmienisz nawyki żywieniowe i zgubisz zbędne kilogramy.
Bez wychodzenia z domu otrzymasz plan dopasowany do Twoich ograniczeń i celów! Brak czasu czy pomysłów przestanie być dla Ciebie wymówką!
dieta online dla kobiet

Dieta dla kobiet online

Efekt szybciej niż myślisz
Ćwiczenia nie dają pożądanych efektów? Czujesz się ociężała i brak Ci energii? Potrzebna Ci zdrowa, zbilansowana dieta dla kobiet online. Pełna składników odżywczych i różnorodna. Prosta i niedroga! Nabierasz witalności i sił do dalszych treningów, a niechciane boczki znikają!
dieta online dla mężczyzn

Dieta dla mężczyzn online

Bez zbędnego balastu
Chcesz pozbyć się brzucha, a może potrzebujesz zbudować masę mięśniową? Dieta dla mężczyzn online to rozwiązanie dla Ciebie. Dobrze zbilansowana dieta to klucz do sukcesu. Czujesz się najedzony, a Twój organizm odwdzięcza się Tobie ładnie zarysowaną muskulaturą i energią do życia.
dieta wegetariańska online

Dieta dla wegetarian online

Sytość i różnorodność na talerzu
Dieta dla wegetarian online to propozycja dla Ciebie, jeśli nie jesz mięsa i trudno Ci poradzić sobie ze zbudowaniem prawidłowej diety opartej na warzywach. Dopasujemy jadłospis do Twoich upodobań tak, abyś czuł sytość i różnorodność na talerzu. Lekkość, która doda Ci energii!
dieta odchudzająca online

Dieta odchudzająca online

Zgodnie z planem
Dieta odchudzająca online to nie głodówki czy jedzenie samej sałaty. Dobrze zbilansowana dieta odchudzająca może być pyszna i zapewniać uczucie sytości. Dbamy o właściwy plan żywieniowy i motywację do jego realizacji. Pozbywasz się zbędnych kilogramów i chętniej spoglądasz w lustro.
dieta online dla sportowców

Dieta sportowca online

Bilans i właściwa waga
Jesteś sportowcem i szukasz diety online? Dużo trenujesz i ciągle chce Ci się jeść? Może Twoja dieta jest źle zbilansowana. Dopasujemy kaloryczność do Twojego cyklu treningowego i upodobań. Zyskasz więcej siły i energii oraz masy mięśniowej, dzięki czemu poprawisz swoją wydolność i wyniki sportowe.
dieta odchudzająca dla seniorów

Dieta dla seniorów online

W każdym wieku
Czujesz, że z wiekiem słabniesz i brak Ci energii? Nie masz sił na jakąkolwiek aktywność fizyczną? Pomyśl o zmianie sposobu odżywiania! Dieta dla seniorów online to dobrze zbilansowany, łatwy w realizacji plan żywieniowy. Dostarczy niezbędnych składników, poprawi samopoczucie i doda energii.
Paweł Baraniak doradca żywieniowy Poznań
Zmień nawyki na zdrowsze

Dieta to styl życia

Chcesz odżywiać się zdrowo? Czas schudnąć lub przybrać masę mięśniową? Pomożemy ustalić zbilansowany jadłospis, który wspomoże realizacje tych celów. Bez wychodzenia z domu dostajesz plan żywieniowy, który uwzględnia Twoje wytyczne, a przy tym jest smaczny i prosty w przygotowaniu. Dieta to nie wyszukane potrawy czy jedzenie na okrągło sałaty, to zmiana nawyków żywieniowych i sposobu życia. Dopilnujemy, aby poszczególne zestawienia potraw były bezpieczne i dobrze zbilansowane. Nudne, monotonne potrawy, czy drogie składniki? To nie u nas! Nasze diety są tak skonstruowane, abyś zdobył produkty w zwykłym sklepie, a paragon nie zwali Cię z nóg.

Skontaktuj się z nami
„Jesteś tym, co jesz!”

Dieta online – korzyści

Zdrowa dieta to podstawa naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasze diety to bogate i różnorodne posiłki, zbilansowane tak, aby czuć sytość i energię. Zmień żywienie na lepsze i poczuj różnicę.

Dieta online – cena

Twoje korzyści w pakietach

Dieta 360 online

Bez wychodzenia z domu
PLN150
Konkretne rozwiązania
 • Konsultacja - formularz online
 • 7 dniowy jadłospis
 • Bezpiecznie gubisz kilogramy
 • Spełniasz marzenia
Kontakt

Dieta 360 online super

Proste i skuteczne rozwiązanie
PLN250
Dostoswana do Twoich potrzeb
 • Konsultacja - formularz online
 • 14 dniowy jadłospis
 • Łatwe w przygotowaniu posiłki
 • Efekt szybciej niż myślisz
Kontakt

Zalecenia żywieniowe

Wiedza przede wszystkim
PLN100
Bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby
 • Konkretne zalecenia
 • Wiesz jakich produktów unikać
 • Dbasz o właściwy bilans
 • Zaczynasz jeść zdrowiej
Kontakt
Działaj na różnych frontach

OSIĄGNIJ SWÓJ WYMARZONY CEL

Chcesz osiągnąć swój wymarzony cel? Cieszyć się zdrowiem, szczupłą sylwetką i witalnością? Musisz działać na różnych płaszczyznach: dieta, trening i systematyczność zaprowadzą Cię do sukcesu. Tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Spójrz niżej i przekuj swoje plany w rzeczywistość!

Chcesz żeby Twoje marzenia stały się rzeczywistością?

Pomożemy Ci w drodze do sukcesu.
Napisz do nas.