Trening personalny dla dzieci i młodzieży Poznań

Trening personalny dla dzieci i młodzieży w mieście Poznań to oferta dla dzieci i młodzieży, które pragną rozpocząć swoją przygodę ze sportem i cieszyć się dobrą kondycją. Zdobywaj nowe przyjaźnie, osiągaj sukcesy i ciesz się zdrowym trybem życia. Profesjonalna oraz doświadczona kadra trenerów czeka na nowego zawodnika.

Trening dla dzieci

Nauka samodoskonalenia i wytrwałości
Trening dla dzieci to trening dedykowany osobom poniżej 12 roku życia, które pragną kształtować swój charakter poprzez sport. Dzięki rozpoczęciu przygody z treningiem nauczysz się samodoskonalenia oraz wytrwałości, a także przygotujesz swoje ciało do dużego wysiłku fizycznego. Uczynisz go mocnym i silnym, nabywając lepszą kondycję.

Trening dla młodzieży

Sposób na życie
Trening dla młodzieży to miejsce dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem lub są już w niej zaawansowani. Dzięki regularnemu wysiłkowi fizycznemu wejście w dorosłość może stać się prostsze. Opracowywany program treningowy dla młodzieży bierze pod uwagę nie tylko zdolności fizyczne, ale także świat psychiczny nastolatka.
dieta młodych sportowców

Trening personalny w parach

Wspólna motywacja
W ćwiczeniach nie musimy być sami, a wsparcie bliskiej osoby może okazać się kluczowe. Na trening personalny w parach zapraszamy z siostrą, kuzynem lub przyjacielem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko razem idziecie ku celowi, ale także dzielicie koszty. Program treningowy bierze pod uwagę Wasze predyspozycje, stawiając nacisk na indywidualność.

Trening ogólnorozwojowy

Rozwój poprzez sport
Dzięki specjalistycznemu programowi treningów jakimi są zajęcia ogólnorozwojowe dbamy o poprawę postawy ciała, szczególnie kładąc nacisk na zdrowy kręgosłup. Co więcej, na tym treningu uczymy się merytoryki oraz dbania o swoją sprawność fizyczną. Na te zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież, które chcą popracować nad pracą i wyglądem ciała.

Trening odchudzający

Pokonaj kilogramy
Wiemy, że obecny model życia nie jest przyjacielem zgrabnej i zdrowej sylwetki. Trening odchudzający to doskonały czas, w którym dzieci i młodzież mogą zgubić nadprogramowe kilogramy, poprzez ruch, ćwiczenia fizyczne oraz zabawę. Wykwalifikowana kadra trenerów zadba o to, aby odchodzenie było przyjemnością, a efekty szybko widoczne.
trening na dworze

Trening w małych grupach

Nauka zdrowej rywalizacji
Kontakt z rówieśnikami jest bardzo ważny, a trening współdzielony, zwłaszcza przez dzieci i młodzież, przynosi świetne efekty. Trening w małych grupach powstał po to, aby nauczyć młodych kursantów zasad zdrowej rywalizacji poprzez sport i współzawodnictwo. Zdobywaj nowe przyjaźnie, konkuruj z innymi i ciesz się z sukcesów – swoich oraz kolegów.
Zobacz, co zyskasz

Korzyści treningu personalnego dla dzieci i młodzieży w Poznaniu

Trening personalny dla dzieci i młodzieży w Poznaniu to rozwój fizyczny i psychiczny poprzez ruch i zabawę. Twoje dziecko odstawi elektronikę i w miłej atmosferze zadba o swoją sprawność fizyczną, a Ty będziesz mieć godzinę tylko dla siebie.

Bezpieczny trening pod okiem trenera, w dobrze wyposażonej salce fitness, z dala od zatłoczonych miejsc.

Trenerzy Personalni

Kasia Baraniak

Trener personalny, instruktor pilates i mama.
Już w szkole podstawowej naśladując Mamę prowadziłam "aerobik" dla dziewcząt w klasie. Pasja do sportu w końcu przerodziła się w pełnoetatową pracę, która jest dla mnie przyjemnością i wyzwaniem. Odkąd sama jestem mamą, staram się zarażać dzieci miłością do aktywnego trybu życia. Poprzez śmiech i zabawę można przemycić całkiem niezły, wartościowy trening.
Katarzyna Baraniak trener poznań
Paweł Baraniak trener poznań

Paweł Baraniak

Trener personalny, dietetyk i tata.
Przygodę ze sportem zacząłem mając kilka lat i przez całe życie uprawiałem sport przechodząc przez różne etapy rozwoju nie tylko sportowego. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i wiem jak w sposób ciekawy zachęcić dzieci do aktywności fizycznej, nie tylko jako trener, ale również jako ojciec. Zapewniam bezpieczny trening i harmonijny rozwój, czyli sport poprzez zabawę. Na efekty nie musicie czekać długo!
Taniej niż myślisz – lepiej niż się spodziewasz

Gdzie trenujemy?

01

W kameralnej salce fitness

Salka znajdująca się przy gabinetach fizjoterapeutycznych może zamienić się w mały plac zabaw, gdzie zrealizujemy dobrze dobrany trening dla Twojej pociechy. Bezpieczne warunki treningu 1:1 bez dodatkowych kosztów.
02

W siłowni

O umówionej godzinie spotykamy się w wybranym miejscu i zaczynamy trening połączony z zabawą. Dziecko spędza godzinę ćwicząc i poprawiając swoje zdrowie, a opiekun może w tym czasie załatwić swoje sprawy. Zyskujesz spokój, a Twoje dziecko lepszą fromę.
trening personalny w plenerze - Poznań
03

W plenerze

Świetne rozwiązanie, które łączy aktywność fizyczną oraz przebywanie na świeżym powietrzu. Lepsze dotlenienie organizmu i wzrost odporności podczas treningu. Trening poprzez zabawę i różne formy ćwiczeń to także lepsze samopoczucie.
04

W domu

Brak czasu nie jest już przeszkodą. Spotykamy się w domu i trenujemy wspólnie przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała i drobnego sprzętu fitness. Trening w bezpiecznych warunkach domowych, spożytkowanie energii i czas wolny dla opiekuna.

Trening personalny dla dzieci i młodzieży Poznań – ceny

Trening personalny

1 godzina
PLN160
Sprawdź zalety treningu dla Twoich pociech
 • Trening sam na sam z trenerem
 • Skupienie na potrzebach ćwiczącego
 • Początek drogi do pasji
 • Właściwa technika ćwiczeń
Kontakt

Trening personalny – pakiet 5

5 treningów = 5 godzin
PLN750
Zobacz jak zrealizujemy cele
 • Skuteczny plan treningowy
 • Indywidualne podejście
 • Zaszczepienie miłości do sportu
 • Szybka efektowność treningów
Kontakt

Trening personalny – pakiet 10

10 treningów = 10 godzin
PLN1390
Maksimum korzyści w jednym pakiecie
 • Szczegółowe określenie celów ćwiczeń
 • Sport staje się sposobem na życie
 • Dzień bez treningu dniem straconym
 • Jasny i skuteczny harmonogram
Kontakt

Trening personalny z dojazdem

1 godzina
PLN160 /  180
Koszt zależy od miejsca zamieszkania
 • Trening w zaciszu domowym
 • Swobodna i komfortowa atmosfera
 • Brak kłopotliwych dojazdów
 • Sprawność bez wychodzenia z domu
Kontakt

Trening personalny w parach

1 godzina
PLN180
Ruch dla dzieci, odpoczynek dla Ciebie
 • Umacnianie przyjaźni z bliską osobą
 • Wspólna determinacja
 • Miłe spędzanie czasu
 • Radość z sukcesów podwójna
Kontakt

Małe grupy

Grupy 3-5 osobowe
PLN120 /  od
W grupie raźniej. Cena zależna od ilości osób.
 • Zdobywanie nowych przyjaźni
 • Nauka współzawodnictwa i rywalizacji
 • Wspólne dzielenie sukcesów oraz celów
 • Większe zaangażowanie w grupie
Kontakt
FIT360

Coś więcej niż trening dla dzieci i młodzieży w Poznaniu

Wspólne treningi i doradztwo dietetyczne w połączeniu z dobrą zabawą i mile spędzonym czasem to lepsze samopoczucie dla dziecka i chwila oddechu dla opiekuna.

Najnowsze treningi personalne dla dzieci i młodzieży

Trening

Rozciąganie – czy warto?

 • 26 maja, 2023

Jako dziecko niezbyt lubiłem rozciąganie, dziś jednak wiem jak istotnym elementem treningu jest stretching. Na co dzień często spotykam osoby, dla których dotknięcie palcami do podłogi jest wielkim problemem, a…

Trening

NEAT – spontaniczna aktywność fizyczna

 • 1 listopada, 2022

NEAT, czyli mówiąc najprościej spontanicznie podejmowana aktwyność. Co to właściwie jest? Siedzący tryb życia, praca biurowa, najczęściej wybierany środek transportu – samochód. Jedyna aktywność fizyczna to ta w sklepie spożywczym…

Trening

Trening dla dzieci

 • 6 lutego, 2021

Trening dla dzieci i młodzieży to istotny element rozwoju. Podczas nauki w domach niejednokrotnie wydaje Ci się, że Twoje dziecko się mało rusza? Lekcje wychowania fizycznego polegają na zleceniu kilku…

Trening

Trening dla otyłych

 • 30 grudnia, 2020

Trening dla otyłych wymaga właściwego podejścia i sporej dawki wiedzy. Osoby, które cierpią z powodu otyłości i nadwagi zanim rozpoczną swoją przygodę z aktywnością fizyczną muszą dokładnie zaplanować swoją drogę…

Zdrowie, ruch, zabawa

Wybierz jeden z naszych pakietów!

Sprawdź ofertę