Instruktor siłowni Poznań

Instruktor siłowni w Poznaniu, pomoże Tobie poznać podstawy treningu siłowego. Poprawna technika i właściwie dobrane obciążenia to pierwszy element Twojej metamorfozy. Poznasz działanie poszczególnych maszyn i wspólnie ułożymy plan Twojej osobistej zmiany. Zyskasz siłę, wytrzymałość oraz chętniej zaczniesz spoglądać w lustro.
Zmienimy marzenia w rzeczywistość

Trening siłowy – korzyści

Zacznij trening z nami, a już wkrótce wzmocnisz swe ciało, poprawisz kondycję i zdrowie. Duża dawka motywacji i pozytywne zmiany zachodzące w Twoim organizmie napędzą Cię do działania. Rozruszaj endorfiny!

Paweł Baraniak

Instruktor siłowni
trener
personalny

Od wielu lat ćwiczenia siłowe są stałym elementem mojego treningu, gdyż dzięki nim mogę skutecznie poprawiać swoje wyniki sportowe. Ty także możesz zmienić swój wygląd i polepszyć samopoczucie. Popracujemy wspólnie nad Twoją techniką i sylwetką. Pomogę ustalić Twój plan treningowy, abyś mógł łatwiej osiągnąć swe cele.

FIT 360 Zdrowie Siła Energia Kondycja na okrągło!

TU I TERAZ!

Trening siłowy dla
kobiet

Wzmacniasz mięśnie, poprawiasz stabilizację i sylwetkę. Kto powiedział, że trening siłowy jest tylko dla mężczyzn? Nie pracujemy nad nadmierną rozbudową mięśni, a nad równomierną i delikatną rzeźbą, która sprawi, że Twoje ciało stanie się jędrne i proporcjonalne. Większa masa mięśniowa to większa ilość spalonych kalorii. Lekko umięśnione ciało jest bardzo kobiece. Siła jest kobietą!

Sprawdź nas
ZACZNIJ DZIŚ!

Trening siłowy dla
mężczyzn

Budujesz siłę, wytrzymałość i masę mięśniową. Z treningu na trening Twoja motywacja wzrasta, a Ty czujesz się silniejszy. W zależności od Twojego celu pracujemy nad rzeźbą ciała, masą mięśniową i stabilizacją. Wspólnie opracowujemy plan działania dopasowany do Twoich możliwości fizycznych oraz czasowych. Twoja pewność siebie rośnie z dnia na dzień, a cel staje się realny.

Sprawdź nas

Dieta – trening siłowy

Moc zdrowych dań.

Zdrowo, smacznie i bez marnowania czasu w kuchni. Tak wkrótce może wyglądać Twój spersonalizowany jadłospis, który jest szczególnie ważny podczas treningu siłowego. Dostarczysz dokładnie to, czego potrzebuje Twój organizm, abyś mógł osiągnąć szczytową formę i dźwigać coraz cięższe ciężary.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Treningi siłowe

Trening

Rozciąganie – czy warto?

  • 26 maja, 2023

Jako dziecko niezbyt lubiłem rozciąganie, dziś jednak wiem jak istotnym elementem treningu jest stretching. Na co dzień często spotykam osoby, dla których dotknięcie palcami do podłogi jest wielkim problemem, a…

Trening

NEAT – spontaniczna aktywność fizyczna

  • 1 listopada, 2022

NEAT, czyli mówiąc najprościej spontanicznie podejmowana aktwyność. Co to właściwie jest? Siedzący tryb życia, praca biurowa, najczęściej wybierany środek transportu – samochód. Jedyna aktywność fizyczna to ta w sklepie spożywczym…

Trening

Trening dla dzieci

  • 6 lutego, 2021

Trening dla dzieci i młodzieży to istotny element rozwoju. Podczas nauki w domach niejednokrotnie wydaje Ci się, że Twoje dziecko się mało rusza? Lekcje wychowania fizycznego polegają na zleceniu kilku…

Trening

Trening dla otyłych

  • 30 grudnia, 2020

Trening dla otyłych wymaga właściwego podejścia i sporej dawki wiedzy. Osoby, które cierpią z powodu otyłości i nadwagi zanim rozpoczną swoją przygodę z aktywnością fizyczną muszą dokładnie zaplanować swoją drogę…

Dieta w treningu siłowym i przepisy

Pytania?

Potrzebujesz więcej informacji o różnych treningach napisz!

Kontakt