Instruktor Fitness Poznań

Instruktor fitness w Poznaniu zajmuje się prowadzeniem zajęć fitness dla grup. Pracujemy w renomowanych klubach i zapraszamy do udziału w naszych treningach. Grupowe zajęcia dają niesamowitą moc. Są stworzone dla osób, które potrzebują dobrej energii płynącej od wszystkich ćwiczących. Mogą być świetnym uzupełnieniem treningów personalnych i na pewno wpłyną pozytywnie na Twoje samopoczucie. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy właściwy plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb.
Trening Fitness Poznań

TRENING FITNESS – KORZYŚCI

Zacznij trening z nami, a już wkrótce wzmocnisz swe ciało, poprawisz kondycję i zdrowie. Duża dawka motywacji i pozytywne zmiany zachodzące w Twoim organizmie napędzą Cię do działania. Rozruszaj endorfiny!

Kasia Baraniak

Instruktor fitness i trener personalny

Od ponad 10 lat jestem instruktorem fitness z pasji do sportu i aktywnego trybu życia. Prowadzę różne typy zajęć grupowych w renomowanych klubach fitness w Poznaniu. Specjalizuję się głównie w treningach wzmacniających i ogólnorozwojowych takich jak TBC, ABT, Shape, Body Workout oraz w treningach prozdrowotnych Pilates i Zdrowy Kręgosłup. Kocham zajęcia grupowe gdyż dają mi niesamowitą energię, którą staram się przekazywać uczestnikom. W zasadzie oddajemy ją sobie nawzajem tworząc niesamowitą atmosferę lekcji fitness. Na zajęciach prozdrowotnych dbam o niwelowanie dolegliwości, jakie przynosi ze sobą codzienność (praca, szkoła, stres). Relaksacja na koniec sprawia, że w biegu życia codziennego dostajemy choć 10 minut dla siebie i swojego spokoju.

Od kilku lat jestem także trenerem personalnym, aby jeszcze bardziej skupić się na pomocy osobom, które poprzez swoje ograniczenia nie mogą lub nie chcą brać udziału w grupowych zajęciach fitness. W treningu personalnym pracuję z podopiecznym sam na sam. Skupiam się tylko na nim i jego potrzebach i problemach, czego nie można zrobić na zajęciach grupowych.

FIT 360 Zdrowie Siła Energia Kondycja na okrągło!

GOTÓW DO PODJĘCIA WYZWAŃ?

TRENING PERSONALNY DLA MĘŻCZYZN
W POZNANIU

Nie jutro, tylko dziś! Dzięki naszym treningom zyskasz proporcjonalną sylwetkę i zwiększysz siłę. Pokonasz wewnętrzne obawy i bez problemu zdejmiesz koszulkę na plaży. Do tego poprawisz stan swojego zdrowia i dasz się ponieść potreningowej euforii.

ZOBACZ WIĘCEJ
TWOJA METAMORFOZA CZEKA

TRENING PERSONALNY DLA KOBIET
W POZNANIU

Nie musisz dalej szukać. Trening z nami to różne formy aktywności dostosowane do Ciebie, Twoich celów i potrzeb. Zyskaj zdrowie, pozbądź się zbędnych kilogramów i ukształtuj sylwetkę, o której zawsze marzyłaś. Dodatkowa porcja energii poprawi Twoje samopoczucie. Zrealizuj swój plan i pozwól nam wspólnie świętować Twój sukces.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dieta Fitness

Szybkie i smaczne posiłki

Skorzystaj z naszych porad i pozwól nam działać. Ustalony tylko dla Ciebie, spersonalizowany jadłospis pozwoli Tobie szybciej redukować masę ciała. Chętniej wejdziesz na wagę, a Twój organizm odwdzięczy się lepszym samopoczuciem i większą energią do działania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Najnowsze treningi fitness

Trening

Rozciąganie – czy warto?

  • 26 maja, 2023

Jako dziecko niezbyt lubiłem rozciąganie, dziś jednak wiem jak istotnym elementem treningu jest stretching. Na co dzień często spotykam osoby, dla których dotknięcie palcami do podłogi jest wielkim problemem, a…

Trening

NEAT – spontaniczna aktywność fizyczna

  • 1 listopada, 2022

NEAT, czyli mówiąc najprościej spontanicznie podejmowana aktwyność. Co to właściwie jest? Siedzący tryb życia, praca biurowa, najczęściej wybierany środek transportu – samochód. Jedyna aktywność fizyczna to ta w sklepie spożywczym…

Trening

Trening dla dzieci

  • 6 lutego, 2021

Trening dla dzieci i młodzieży to istotny element rozwoju. Podczas nauki w domach niejednokrotnie wydaje Ci się, że Twoje dziecko się mało rusza? Lekcje wychowania fizycznego polegają na zleceniu kilku…

Trening

Trening dla otyłych

  • 30 grudnia, 2020

Trening dla otyłych wymaga właściwego podejścia i sporej dawki wiedzy. Osoby, które cierpią z powodu otyłości i nadwagi zanim rozpoczną swoją przygodę z aktywnością fizyczną muszą dokładnie zaplanować swoją drogę…

Dieta fitness i przepisy

Pytania?

Potrzebujesz więcej informacji o różnych treningach? Napisz!

Kontakt