Trener personalny z Poznania

Trener personalny z Poznania? Trafiłeś pod właściwy adres! Pomożemy Ci wyznaczyć, a następnie skutecznie i szybko osiągnąć konkretne cele z gwarancją widocznych efektów. Nieważne, czy chcesz poprawić swoją sylwetkę i sprawność, liczysz na lepszy wynik sportowy lub chcesz pozbyć się bólu. Jesteśmy po to, abyś mógł w sposób skuteczny i bezpieczny ten cel zrealizować. Trenuj z nami z dala od zatłoczonych siłowni!
trening personalny dla kobiet Poznań - Paweł Baraniak
Więcej

Trening personalny dla kobiet

Modelujesz sylwetkę
W ramach treningu personalnego dla kobiet korzystasz z własnego planu treningowego. To Twoja metamorfoza i utrata kilogramów. Każdy dzień zbliża Cię do celu!
trening personalny dla mężczyzn Poznań - Paweł Baraniak
Więcej

Trening personalny dla mężczyzn

Poprawiasz kondycję i zdrowie
Plan treningu personalnego dla mężczyzn jest dostoswany do Twoich potrzeb. Poprawiasz swój wygląd, a zamiast zbędnych kilogramów budujesz masę mięśniową!
trening w domu dla seniorów
Więcej

Trening personalny dla seniorów

Dostosowany do Twoich możliwości
Trening personalny dla seniorów bierze pod uwagę ograniczenia, poprawia mobilności, wytrzymałość i daje lepsze samopoczucie z każdym kolejnym treningiem.
trening personalny online
Więcej

Trening personalny on-line

Trenujesz kiedy chcesz
Ułożony przez nas trening personalny online i przekazane rady i wskazówki treningowe pomagają łatwiej uzyskać efekty i satysfakcję z ćwiczeń!
Trening personalny dla Ciebie

Trener personalny z Poznania – Twoje korzyści

Poprawisz komfort swojego życia, zdrowie i sylwetkę, gdy zdecydujesz się na jedną z opcji treningu z trenerem personalnym wmieście Poznań. Trenuj bezpiecznie 1:1 w dobrze wyposażonej salce. Rozpocznij swoją osobista metamorfozę.

Twoi trenerzy personalni z Poznania

Kasia Baraniak trener piątkowo

Kasia

Trener personalny / Instruktor fitness

Kasia

Trener personalny / Instruktor fitness
Trener personalny, instruktor fitness i pilates. Instruktorka z miłości do ruchu, trenerka z miłości do ludzi, energia, pasja i radość ze sportu.
trening siłowy

Paweł

Trener personalny / Instruktor siłowni

Paweł

Trener personalny / Instruktor siłowni
Trener personalny i instruktor siłowni. Od lat związany ze sportem, początkowo jako zawodnik, a teraz trener, zaraża pasją do zdrowego stylu życia.

FIT 360 Zdrowie Siła Energia Kondycja na okrągło!

ZACZNIJ DZIŚ!

Trener personalny dla mężczyzn w Poznaniu

Dzięki współpracy z trenerem personalnym w Poznaniu zyskasz proporcjonalną sylwetkę i zwiększysz siłę. Pokonasz wewnętrzne obawy i bez problemu zdejmiesz koszulkę na plaży. Do tego poprawisz stan swojego zdrowia i dasz się ponieść potreningowej euforii. Nie jutro, tylko dziś!  Zacznij działać i znajdź ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Sprawdź nas
TU I TERAZ!

Trener personalny dla kobiet w Poznaniu

Trener personalny dla kobiet w Poznaniu? Nie musisz dalej szukać. Trening z nami to różne formy aktywności dostosowane do Ciebie, Twoich celów i potrzeb. Zyskaj zdrowie, pozbądź się zbędnych kilogramów i ukształtuj sylwetkę, o której zawsze marzyłaś. Dodatkowa porcja energii poprawi Twoje samopoczucie. Zrealizuj swój plan i pozwól nam wspólnie świętować Twój sukces.

Sprawdź nas

Dieta w treningu personalnym

Moc zdrowych dań.

Dieta to połowa sukcesu w treningu personalnym. Skorzystaj z naszych porad i pozwól nam działać. Ustalony tylko dla Ciebie, spersonalizowany jadłospis pozwoli Tobie szybciej redukować masę ciała. Chętniej wejdziesz na wagę, a Twój organizm odwdzięczy się lepszym samopoczuciem i większą energią do działania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dobry trener personalny Poznań

Dobry trener personalny w mieście Poznań, to taki, dzięki któremu osiągniesz swoje cele i zrealizujesz marzenia o pięknej sylwetce. Zadba o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo podczas treningu. Przemyśli plan ćwiczeń tylko dla Ciebie i uwzględni Twoje cele, oczekiwania, ale także ograniczenia i schorzenia. To osoba, dla której sport jest pasją i sposobem na życie, dzięki temu cały czas się szkoli i poszerza są wiedzą. Wszystkie te cechy realizujemy w naszej pracy. Dokładamy do tego pasję i mnóstwo pozytywnej energii.

Zobacz co o nas mówią

Trener personalny Rokietnica

Trener personalny w miejscowości Rokietnica, to propozycja dla mieszkańców, którzy chcą skorzystać z zalet treningu personalnego, ale nie chcą tracić czasu na dojazd i opuszczać swego miejsca zamieszkania. Chętnie spotkamy się w Rokietnicy koło Poznania i zorganizujemy trening ukierunkowany na Twoje potrzeby. Nasza motywacja i ułożony dla Ciebie plan pozwolą nam łatwiej osiągnąć cele. Zrób pierwszy krok w drodze po swoje marzenia. Sprawdź ofertę i rozpocznij swoją osobistą rewolucję.

Zobacz naszą ofertę

Ile kosztuje trening z trenerem personalnym w Poznaniu?

Jeśli wpisujesz w wyszukiwarkę „Ile kosztuje trening z trenerem personalnym w Poznaniu”, to znaczy, że chcesz zrobić pierwszy krok i rozpocząć swoją metamorfozę, ale szukasz konkretnej oferty. Właśnie dla Ciebie opracowaliśmy nasz cennik treningów personalnych. Sprawdź ile możesz oszczędzić i co zyskasz wybierając jeden z naszych pakietów. Każde spotkanie z nami to czas tylko dla Ciebie. Liczą się Twoje cele i potrzeby. Dzięki wsparciu i naszej wspólnej pracy osiągniesz więcej niż oczekujesz.

Sprawdź nasze ceny

Trener personalny w Poznaniu – jak wybrać?

Zastanawiasz się jak pracuje trener personalny w dużych miastach jak np. w Poznaniu i jak wybrać tego właściwego? Dobry trener osobisty wybrał swój zawód z pasji do sportu i chęci pomagania innym. To człowiek, który ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii i potrafi zarazić swą miłością do ćwiczeń, a ponadto ciągle szkoli się i podnosi swoje kwalifikacje. Jako FIT360 wiemy, że nasza filozofia kompleksowego podejścia do każdego podopiecznego spełnia te założenia i chętnie wspólnie zrealizujemy cel. Twój cel! Nie czekaj i zrób pierwszy krok!

Skontaktuj się z nami!