Trening dla seniorów Poznań

Trening personalny dla seniorów w Poznaniu to nasza oferta dla osób starszych, które chcą cieszyć się dobrym zdrowiem i sprawnością przez długi czas. Walcz z bólem, zachowaj maksimum sprawności oraz siły, wzmocnij odporność i ciesz się każdym kolejnym dniem. Trenuj bezpiecznie w kameralnej salce sportowej.
trening siłowy seniora

Trening siłowy seniora

Siła i stabilizajca
Trening siłowy seniora to trening dedykowany osobom starszym. Poprzez wzrost siły i masy mięśniowej lepiej stabilizujesz ciało, przeciwdziałasz zachwianiom i upadkom. Masz również więcej mocy do pokonywania trudności.
Trenerzy FIT360

Trening personalny w parach

Razem raźniej
Możesz trenować z partnerem lub koleżanką, czy kolegą. Wspólny trening to lepsza motywacja dla Was, a przy okazji współdzielenie kosztów. Opracowany dla Was program treningowy niweluje ból, poprawia ruchomość w stawach i samopoczucie.
trening w domu dla seniorów

Trening personalny z dojazdem

W zaciszu Twojego domu
Trening personalny z dojazdem powstał dla pełni Twojego komfortu. Pracujemy nad kontrolą ruchów, poprawiamy zakresy ruchowe i staramy się niwelować wszelkie ograniczenia organizmu. Na bieżąco obserwujemy postęp i modyfikujemy ćwiczenia.
ćwiczenia na ból pleców

Walka z bólem

Pokonaj przeciwności
Pobudzamy mięśnie do pracy i lepszej stabilizacji ciała. Uruchamiamy nieaktywne partie mięśniowe i poprzez ruch walczymy o lepszą ich pracę i redukcje dolegliwości bólowych. Poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia redukujemy napięcia w ciele.
trener personalny Katarzyna Baraniak rozciąganie

Rozciąganie

Zwiększenie ruchomości w stawach
Wolne tempo ćwiczeń oraz dostosowany do Ciebie poziom trudności treningu osobistego zapewnią wzrost siły. Większa mobilność w stawach oraz spokojna atmosfera treningu pozytywnie wpłyną na zdrowie i komfort psychiczny.
plank

Ćwiczenia izometryczne

Siła i zdrowie
Pracujemy na Twoimi mięśniami poprzez statyczne napinanie. Trening ten wzmacnia zarówno mięśnie oraz kości. Trenujesz bezpiecznie z własnym ciałem bez dodatkowych obciążeń. Poprawiasz i siłę i stabilność całego ciała.
Zobacz, co zyskasz

Korzyści treningu personalnego

Trening personalny dla seniorów w Poznaniu gwarantuje Ci pakiet konkretnych korzyści. Sylwetka to nie wszystko. Czas na metamorfozę 360!

Trenuj bezpiecznie pod okiem trenera, w dobrze wyposażonej salce fitness, z dala od zatłoczonych miejsc.

Trenerzy Personalni

Kasia Baraniak

Trener personalny i instruktor pilates.
Jestem Trenerem Personalnym oraz instruktorem pilates. Pasja do sportu w końcu przerodziła się w pełnoetatową pracę, która jest dla mnie przyjemnością i wyzwaniem. Liczne szkolenia rozwijają mnie jako trenera i człowieka. Każdego tygodnia układam dziesiątki treningów, aby podejść do każdego indywidualnie. Pomagam ludziom, którzy z powodu swoich ograniczeń muszą uważać na aktywność fizyczną.
Katarzyna Baraniak trener poznań
Paweł Baraniak trener poznań

Paweł Baraniak

Jestem trenerem personalnym oraz doradcą żywieniowym.
Podczas wieloletniego uprawiania różnych dyscyplin sportowych miałem okazję spotkać się z różnymi modelami treningowymi, dzięki temu mogę teraz łatwiej dobrać odpowiednie ćwiczenia dla każdej osoby. Staram się zaszczepiać miłość do sportu, zwracając baczną uwagę na problemy podopiecznych i starając się przekazywać maksymalnie dużo wiedzy o zaletach aktywności fizycznej.
Taniej niż myślisz – lepiej niż się spodziewasz

Gdzie trenujemy?

01

W kameralnej salce fitness

Salka znajdująca w studio zajmującym się fizjoterapią i rehabilitacją, pozostaje tylko do Twojej dyspozycji, bez dodatkowych opłat. Wykorzystywany na co dzień sprzęt fizjoterapeutyczny wspiera nasz trening. Zyskujesz komfort, a miła atmosfera podczas ćwiczeń pozytywnie wpływa na rozwój i wzrost możliwości Twojego ciała.
02

W siłowni

Spotykamy się o umówionej godzinie w wybranej siłowni. Różnorodność sprzętu i obciążeń pozwoli nam przeprowadzić dowolne ćwiczenie – zgodnie z Twoim planem treningowym. Zyskaj zdrowie i sprawność oraz popraw swój komfort podczas wykonywania czynności dnia codziennego.
trening personalny w plenerze - Poznań
03

W plenerze

Trening na świeżym powietrzu, powoduje nie tylko wzrost sprawności i siły, ale także świetnie wpływa na różne aspekty zdrowotne Twojego ciała. Przede wszystkim bardzo dobrze dotlenia organizm, ale również dobrze wpływa na kondycję psychiczną i pomaga odzyskać równowagę emocjonalną.
trening personalny z dojazdem w Poznaniu
04

W domu

Aby wykonać pełnowartościowy trening nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że wstaniesz z kanapy i umówisz się z nami. Nasze spotkanie o umówionej godzinie na chwilę zamieni Twój dom w miejsce funkcjonalnego treningu ciała i umysłu. Nie musisz już stresować się nowym otoczeniem.

Trening personalny dla seniorów w Poznaniu – ceny

Trening personalny

1 godzina
PLN160
Sprawdź co może dać Tobie trening personalny
 • Trenujesz sam na sam z trenerem
 • Realizujesz swoje cele
 • Doskonalisz technikę
 • Ty ustalasz reguły
Kontakt

Trening personalny – pakiet 5

5 treningów = 5 godzin
PLN750
Policz swoje oszczędności i zobacz co zyskasz
 • Tworzymy Twój plan treningowy
 • Treningi dopasowane w 100% do Ciebie
 • Twoje ograniczenia nie są przeszkodą
 • Na efekty nie musisz czekać długo
Kontakt

Trening personalny – pakiet 10

10 treningów = 10 godzin
PLN1390
Najkorzystniejszy pakiet i maksimum korzyści
 • Konkretny plan Twojej metamorfozy
 • Twoje cele stają się rzeczywistością
 • Treningi będą Twoim nawykiem
 • Masz motywację do działania
Kontakt

Trening personalny z dojazdem

1 godzina
PLN160 /  180
Cena uzależniona od miejsca zamieszkania
 • Trenujesz w swoim domu
 • Oszczędzasz czas
 • To godzina tylko dla Ciebie
 • Zyskujesz formę nie wychodząc z domu
Kontakt

Trening personalny w parach

1 godzina
PLN180
Zyskujesz motywację i dzielisz koszty
 • Spędzasz miło czas z bliską osobą
 • Podwójna motywacja
 • Świetna zabawa i kondycja
 • Razem budujecie formę
Kontakt

Konsultacje online

Plan treningowy + dieta online
PLN200
Plan tylko dla Ciebie pod kontrolą trenera
 • Plan treningowy stworzony dla Ciebie
 • Filmy wraz z opisem ćwiczeń
 • Indywidualna dieta
 • Konsultacja z trenerem online
Kontakt
FIT360

Zdrowa opcja dla seniorów w Poznaniu

Nasze wspólne treningi i dieta dobrana specjalnie dla Ciebie pomogą skutecznie zrealizować założone cele. Twoje zdrowie na okrągło!

Najnowsze treningi personalne dla seniorów

Trening

Rozciąganie – czy warto?

 • 26 maja, 2023

Jako dziecko niezbyt lubiłem rozciąganie, dziś jednak wiem jak istotnym elementem treningu jest stretching. Na co dzień często spotykam osoby, dla których dotknięcie palcami do podłogi jest wielkim problemem, a…

Trening

NEAT – spontaniczna aktywność fizyczna

 • 1 listopada, 2022

NEAT, czyli mówiąc najprościej spontanicznie podejmowana aktwyność. Co to właściwie jest? Siedzący tryb życia, praca biurowa, najczęściej wybierany środek transportu – samochód. Jedyna aktywność fizyczna to ta w sklepie spożywczym…

Trening

Trening dla dzieci

 • 6 lutego, 2021

Trening dla dzieci i młodzieży to istotny element rozwoju. Podczas nauki w domach niejednokrotnie wydaje Ci się, że Twoje dziecko się mało rusza? Lekcje wychowania fizycznego polegają na zleceniu kilku…

Trening

Trening dla otyłych

 • 30 grudnia, 2020

Trening dla otyłych wymaga właściwego podejścia i sporej dawki wiedzy. Osoby, które cierpią z powodu otyłości i nadwagi zanim rozpoczną swoją przygodę z aktywnością fizyczną muszą dokładnie zaplanować swoją drogę…

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Zobacz ile możesz zaoszczędzić wybierając nasz pakiet!

Sprawdź ofertę